Przyjemne i pożyteczne! Idealne połączenie!

błotniki roweroweLudzie uwielbiają podróżować na rowerach. Skąd to się może brać? Z całą pewnością wynika to z faktu, że jazda na rowerze jest niezwykle przyjemna a w dodatku należy do rodzaju tych bardzo ekonomicznych. Do jazdy na rowerze potrzebujemy bowiem tylko roweru i kilku przydatnych przedmiotów. Nie musimy inwestować w paliwo, czy też ubezpieczenia i przeglądy.

Rower, to nie tylko sam rower!

Rower bez kilku potrzebnych gadżetów może nie być dla nas tak dobrym środkiem podróżowania i rekreacji jak byśmy tego wymagali. Jakie to są gadżety? Z całą pewnością będą to błotniki rowerowe. Po co błotniki są potrzebne w naszym rowerze? Spełniają one głównie rolę osłony dla nas przed tym, co znajduję się na drodze, kiedy w naszym regionie przejdą mocne opady deszczu. Błotniki sprawiają, że nasze ubrania pozostają czyste, nawet, kiedy pogoda nie rozpieszcza.

Co z moimi rzeczami osobistymi? Nie mam kieszeni ani plecaka!

W takiej sytuacji sakwy rowerowe są dla nas genialnym rozwiązaniem. Co daje nam sakwa rowerowa? Sprawia z całą pewnością, że nie musimy martwić się tym, gdzie schowamy nasze przedmioty takie jak telefon, portfel, czy coś do pica.

Bezpieczeństwo jest bardzo, ale to bardzo ważne!

W Polsce panuje dziwna na to, by kaski rowerowe nie były ubierany na każdą podróż. Uważam takie podejście za bardzo destrukcyjne. Kask rowerowy jest bowiem tym, co może zapewnić nam bezpieczeństwo w niebezpiecznej sytuacji.