Krótka charakterystyka plecaka Jordan

plecak jordanPlecaki noszone do szkoły, pracy, na piesze wycieczki, czy w czasie załatwiania ważnych spraw, powinny być wygodne i funkcjonalne. Nie trzeba również mówić, że te wybierane przez mężczyzn muszą być markowe i modne. Taki właśnie jest plecak Jordan.

Specyfikacja plecaka Jordan
Zapewnia on uniwersalne przechowywanie najważniejszych rzeczy, zmieszczą się do niego zarówno dokumenty, jak i książki, a także laptop. Główna przegroda jest duża i pojemna, zapina się ją na podwójny zamek. Bezpieczeństwo cennym rzeczom zapewnia wewnętrzna kieszeń, która jest zapinana na rzep. Regulowane paski zapewniają wygodę noszenia, a „oddychające” plecy umożliwiają komfortowe korzystanie z plecaka – nawet w ciepłe dni. Dla fanów sportu, i wszystkich związanych z nim gadżetów, najważniejszą informacją będzie jednak ta, że został on zaprojektowany dzięki inspiracji butami tej samej marki.

Jest to naprawdę widoczne i wypada doskonale. Plecak posiada na samym przodzie charakterystyczną postać koszykarza („Jumpman”), na dole widnieje numerek koszulki sportowca, a uchwyt plecaka imituje metkę jaka zazwyczaj znajduję się z tyłu, w górnej części buta. Przód i boki pokryte są skórą. ta na przodzie jest gładka, ta z boków poprzeszywana  – identycznie jak w typowym bucie. Spód, który zahacza lekko o przód plecaka ma gumowy wzór imitujący podeszwę. Plecak występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Całość wygląda niezwykle imponująco.